Press resources

Stiki

Stiki za odnose z javnostmi pri Canon Europe

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Sarah Vloothuis

E-pošta: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Stik: Rosie Harries

E-pošta: Rosie.Harries@canon-europe.com


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Stik: Caroline Nicholls

E-pošta: caroline.nicholls@canon-europe.com

Stik: Jeremy Singer (potrošnik)

E-pošta: jeremy.singer@canon-europe.com

Stik: Jack Low (pro)

E-pošta: jack.low@canon-europe.com

Lokalni stiki za odnose z javnostmi

Canon Avstrija

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-pošta: Birgit.Stark@canon.at


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Stik: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-pošta: Birgit.Stark@canon.at


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Stik: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-pošta: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belgija

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-pošta: f.vandenbempt@canon.be


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Stik: Steve Haentjens

Telefon: +32 2 7220 519

E-pošta: steve.haentjens@canon.be


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Stik: Sacha Thonon

Telefon: +32 2 722 06 77

E-pošta: sacha.thonon@canon.be

Canon Češka republika

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-pošta: jitka.stedronova@canon.cz


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Stik: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-pošta: jitka.stedronova@canon.cz


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Stik: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-pošta: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Danska

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za poslovanje, podjetja in potrošnike

Stik: Andrea Frovin

Telefon: +45 26 79 35 08

E-pošta: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finska

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Teija Tamminen-Saremaa

Telefon: +358 (0)10 544 4609

E-pošta: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon Francija

POMEMBNO:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Contact : Amanda Tek

Téléphone : +33 1 85 14 46 95

Email: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Nemčija

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

E-Mail: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Katharina Lazar

E-Mail: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-Mail: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Grčija

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: Drossos.Drossos@canon.gr


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: Drossos.Drossos@canon.gr


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Kontakt: Drossos Drossos Canon Greece

Telefon: +30 210 7454 651

E-pošta: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Madžarska

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi

Stik: Viktória Oláh

E-pošta: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

Za objave v tisku se obrnite na:

E-pošta: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon : 01737 220 000; prosite, naj vas povežejo s članom skupine za odnose z javnostmi

Canon Italija

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za potrošnike, poslovanje in podjetja

Stik: Comunicazione & Immagine

Telefon: +39 02 4548 1680

E-pošta: info@comunicazione-immagine.it

Canon Nizozemska

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-pošta: M.van.der.Made@canon.nl


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Stik: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-pošta: m.van.der.made@canon.nl


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Stik: Judith Snel

Telefon: +31 (0)20 714 9210

E-pošta: J.Snel@canon.nl

Canon Norveška

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-pošta: siw.holmgren@canon.no


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Stik: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-pošta: siw.holmgren@canon.no


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Stik: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-pošta: siw.holmgren@canon.no

Canon Poljska

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Joanna Stankiewicz

Telefon: +48 22 430 60 91

E-pošta: joanna.stankiewicz@canon.pl


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Stik:: Katarzyna Kluza

E-pošta: katarzyna.kluza@canon.pl


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Stik: Joanna Stankiewicz

Telefon: + 48 22 430 60 91

E-pošta: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugalska

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-pošta: ana.cristina@canon.pt


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Stik: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-pošta: ana.cristina@canon.pt


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Stik: Goreti Pedrosa

Telefon: +351 214 704 000

E-pošta: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Romunija

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-pošta: dana.pelin@canon.ro


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Stik: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-pošta: dana.pelin@canon.ro


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Stik: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-pošta: dana.pelin@canon.ro

Canon Rusija

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve, podjetja in potrošnike

Stik: Elmira Alieva

Telefon: +7 495 2585600

E-pošta: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovaška

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-pošta: tomas.fec@canon.sk


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Stik: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-pošta: tomas.fec@canon.sk


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Stik: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-pošta: tomas.fec@canon.sk

Canon Južna Afrika

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve, podjetja in potrošnike

Stik: Dana Eitzen

Telefon: + 27 12 675 4900

E-pošta: pr@canon.co.za

Canon Španija

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-pošta: e_martel@canon.es


Stik za odnose z javnostmi za poslovne rešitve

Stik: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-pošta: e_martel@canon.es


Stik za odnose z javnostmi za področje izdelkov za končne uporabnike

Stik: Magadalena Moya

Telefon: +34 915 384 626

E-pošta: M_moya@canon.es

Canon Švedska

Za objave v tisku se obrnite na:

Splošni kontakti za medije:

Kontakt: Linn Kryss

Telefon: +46 739788510

E-pošta: linn.kryss@canon.se


Kontakt za stike z mediji B2B: Åsa Törnquist

Telefon: +46 73 988 64 35

E-pošta: asa.tornquist@canon.se

Canon Švica

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-pošta: presse@canon.ch


Odnosi z javnostjo med podjetji

Stik: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-pošta: presse@canon.ch


Odnosi z javnostjo med podjetji in potrošniki

Stik: Fabienne Braunschweiler

Telefon: +41 (0)76 333 04 04

E-pošta: presse@canon.ch

Canon Turčija

Za objave v tisku se obrnite na:

Stik za odnose z javnostmi za področje korporativnega poslovanja

Stik: Beyza Carkaci

Telefon: +90 216 5716830

E-pošta: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon Združeno kraljestvo

Za objave v tisku se obrnite na:


E-pošta: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Telefon : 01737 220 000; prosite, naj vas povežejo s članom skupine za odnose z javnostmi


Morda bi vas zanimalo tudi